Stena Line

KAMPANIA MAKING GOOD TIME
/ produkcja filmowaOd 15.06.2012 przed wszystkimi filmami na ekranach Multikina w całej Polsce rusza kampania STENA LINE. Kinowy spot reklamowy zrealizowany przez Mediafocus promuje rejsy wakacyjne i wycieczki po malowniczym archipelagu Karlskrona w Południowej Szwecji.

Przygotowana przez Mediafocus kreacja spotu, to odsłona stworzonej przez nas nowej strategii marki STENA LINE na polskim rynku. Na rynku europejskim STENA LINE to bardzo duży gracz - w 2010 roku gościła na swoich promach 15 mln osób. Nową strategię marki stworzyliśmy w odpowiedzi na pojawiające się sygnały z różnych segmentów rynku. Przeprowadzone spotkania i warsztaty z zespołem Klienta pozwoliły na sformułowanie od nowa wartości oferowanej przez markę STENA LINE (Value Proposition). Spot kręcony był na nowym promie Stena Vision (jedyny prom w Polsce z prawdziwym centrum spa) oraz w Karlskronie w Szwecji, dokąd pływają promy STENA LINE.
Kampania "Making good time" obecna była również w telewizji od 4 do 26 czerwca 2011. Spoty zostały wyemitowane m.in. w Polsacie, TVN, TVP 1, TVP 2, Polsacie 2 oraz kanałach z oferty At Media i Discovery. Grupa docelowa to energiczni, dynamiczny, przedsiębiorczy młodzi mężczyźni o wykształceniu średnim, mieszkańcy miast, podróżujący do Skandynawii w celach zarobkowych, biznesowych czy turystycznych. Zachęcamy również do obejrzenia poprzedniej odsłony kampanii.

Zobacz case study

Napisali o kampanii:

Marketingowiec.pl - Mediafocus kreuje na nowo markę Stena Line w Polsce

Marketing przy kawie - Stena Line znów wzywa na pokład

Mediarun - Stena Line na nowo z Mediafocus

Mediarun - Stena Line wizerunkowo