Polecają nas

Alfa Centrum

Na niewątpliwą uwagę zasługuje terminowość oraz ogromna inwencja i oryginalność pomysłów, a rzetelność i solidność czynią zespół Mediafocus agencją godną polecenia najbardziej wymagającym Klientom.

Przeczytaj

Flügger

Z pełnym przekonaniem polecamy Mediafocus, jako kompetentnego partnera w biznesie i profesjonalną agencję w zakresie komunikacji marketingowej.

Przeczytaj

Gea

Była to najlepiej zorganizowana impreza dla naszej firmy, która spotkała się z wyjątkowo dobrym przyjęciem przez uczestników, wśród których znajdowali się zarówno pracownicy, goście zagraniczni, jak i nasi partnerzy biznesowi.

Przeczytaj

Alfa

Oprócz działań strategicznych agencja kreatywna odpowiedzialna była za zaplanowanie i koordynację działań marketingowych, w tym kreację oraz realizację kampanii w Gdańsku (Trójmieście).

Przeczytaj

Aviko

Wieloletnia współpraca oraz doświadczenie potwierdzają: agencja Mediafocus jest godnym polecenia liderem na rynku reklamowym.

Przeczytaj

Galeria Bałycka

Mediafocus wykonuje zlecone usługi w sposób profesjonalny, rzetelnie i terminowo wywiązując się ze swoich zobowiązań. Możemy polecić Mediafocus jako solidnego i profesjonalnego partnera.

Przeczytaj

Stena Line

Zarówno terminowość realizacji projektu jak i sama jego koncepcja oraz realizacja potwierdziły, że Mediafocus z pełnym przekonaniem warta jest polecenia jako agencja rzetelna, dysponująca odpowiednim zapleczem kapitału ludzkiego, zapleczem kreatywnym i wykonawczym.

Przeczytaj